Купити антижучок ВН 05, обнаружитель прихованих пристроїв bughunter 05

950 UAH

Купити антижучок ВН 05, обнаружитель прихованих пристроїв bughunter 05

Контакты

0677190866

Просмотров: 53
Опубликовано: 10.10.2018
Пользователь на сайте с 09.10.2015

Антижучок ВН 05 дозволяє виявляти приховані пристрої стеження і прослуховування, такі як: жучки, прослушку, gps трекери і маячки, а також будь-який тип відеоспостереження - як бездротової, так і провідний. Визначник жучків є портативним, і може пропрацювати на одному заряді від 6 годин у режимі виявлення оптики до 10 годин у режимі пошуку бездротових джерел випромінювання. Діапазон пошуку від 10 см до 10 метрів. Може використовуватися вдома, в офісі для захисту від прослушки конкурентами, в готелях, для виявлення прихованих камер, в авто для пошуку gps трекерів. Принцип роботи детектора камер полягає в тому, що через спеціальне віконце приладу з червоним фільтром дуже добре видно відбитий очима прихованих камер лазерний промінь детектора. Принцип роботи детектора жучків заснований на прийомі радіосигналу жучка і відображення сили сигналу на шкалі приладу.
Одна і та ж модель приладу за зовнішнім виглядом може проводиться на різних заводах з різною якістю. Ви можете зустріти детектори жучків Китайського виробництва, зібрані на дрібних фабриках, але якість такого товару буде нижче середнього. Антіжучкі ВН 05 збираються на заводі в Тайвані кваліфікованими фахівцями. При виробництві все плати і деталі ретельно контролюються. Завод має власну лінійку випуску деталей, тому виключається постачання низькопробних компонентів. На кожному етапі складання йде контроль якості і заключне тестування товару.
У нас існує багатоступінчастий контроль якості: починаючи від перевірки на виробництві та закінчуючи передпродажним контролем. Завдяки такій політиці, ми можемо гарантувати якість поставлених антіжучкі. У комплект поставки обов'язково входить гарантійний талон терміном на 1 рік з моменту покупки товару.
Бажаєте безкоштовну доставку товару з гарантією звертайтеся до нас інтернет-магазин i-protect, зателефонуйте нам 0677190866, 0992539939
0
Другие обьявления пользователя
Смотреть все